שו"ת

האם מותר להשתמש באביזרי סקס לעינוג?

התשובה לשאלה זו תלויה במטרת השימוש של הרוכש אותם.יש נשים שמתקשות להגיע להנאה מינית ללא סיוע חיצוני. עקב יובש בנרתיק, גירוי ידני או באיבר המין של הגבר יכול להיות מכאיב ועל כן ראוי להשתמש בחומר סיכה במקרים רבים. בדיוק לאותה מטרה משמש אביזר מין, כגון ויברטור. יש נשים שזה מסייע להן להגיע להנאה מינית, כאשר הניסיון של הבעל לסייע לאישה או לגרום לה הנאה מינית לפעמים לא מועיל ואף מפריע. אם הכוונה בשימוש באביזר זה הוא תוך כדי וביחד עם הבעל על מנת לחזק את הקשר ביניהם, אז זה דבר חיובי, בדומה לחומר סיכה. אפשר להשתמש באביזר בשלבים שונים של היחסים בין הבעל והאישה, בעזרתו או לבד, והעיקר שהמטרה היא שיהיה להם טוב ביחד.

כלשון השאלה, זהו רק כלי ומכשיר. וכמו כל מכשיר אחר, ניתן להשתמש בו לטוב ולמוטב. האינטרנט יכול להיות מכשיר של פריצות או מכשיר להפצת דברי תורה לכל פינה בעולם. רבונו של עולם נתן לנו את אפשרות הבחירה בקידוש החומר בעולם הזה. כל השאלה היא האם אנשים שוקעים בחומר או מקדשים אותו. אין באביזר מין שום דבר חוץ מכלי. הוא יכול להיות מכשיר שמחבר ומוסיף עניין והנאה בחדר המיטות של בני הזוג, כדי שהאהבה והתשוקה תשרור ביניהם לאורך ימים ושנים.

בשנים עברו, רכישה של אביזר מין היה כרוך בחשיפה לאתרים או לחנויות עם תכנים בלתי צנועים. ב”ה היום יש אתרים המיועדים לציבור הדתי שאין בחשיפה לתכנים כל איסור, במיוחד לאנשים נשואים.לכן אתגר מרכזי של החברה שלנו הוא מציאת הדרך של אהבת בני זוג זה לזה במשך עשרות שנים של נישואין ביחד עם העלייה בתוחלת החיים. לפעמים אביזרים, משחקים, שיחה נאה ועוד אמצעים יכולים להכניס עניין לחיים האישיים של בני הזוג, ולכן אני מוצא חיוב באמצעים כאלו או אחרים המחזקים את הרצון של בני הזוג להיות ביחד